+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Суми | (Сумська область) 1006++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Суми - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Суми без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Суми. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
636 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
450 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
426 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
450 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
425 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
507 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
532 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
556 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
657 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
594 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
634 грн.
   
троянда 9 шт., лента
491 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Суми вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Розкішний букет квітів на День народження, весілля чи іншу урочисту подію пропонує наша компанія. В нашому інтернет-магазині квітів вас чекає великий вибір лілій, троянд і інших видів квітів. Кілька вільних хвилин дозволить вам вибрати чудовий букет для коханої, мами чи подруги. Тут ви зможете лише за декілька хвилин зробити замовлення на букет який сподобався. Ми пропонуємо вашій увазі найсвіжіші бутони, котрі без сумніву довгий час зможуть радувати своїм виглядом і дарувати чудовий настрій. Наша доставка букетів в Сумах дозволить вам проявити знак уваги до рідної людини в будь-який час. При замовленні доставки ви маєте право самі установити час в який курєр доставить букет. Таким чином навіть займаючись своїми справами ви не залишите дорогих людей без уваги. Різноманіття вибору квітів, їх різнобарвність и вишуканість в поєднанні з вашими вподобаннями дозволить вибрати найкращий букет. Наша доставка букетів в Сумах вас також приємно здивує, так як ми пропонуємо тільки свіжі квіти при доставці котрих проявляємо професійність та максимальну уважність. Щоб замовити квіти по Сумах вам необхідно лише заповнити просту форму заказу. Ми швидко виконуємо свою роботу, а значить, ви можете бути впевнені в своєчасній доставці букета, його цілісності і бездоганному вигляді. Ми працюємо для того щоб кожний ваш день був казкою, наповненою розкішними барвами з квітів і їх ароматів. Наша доставка квітів Суми – це чудова можливість зробити приємно дорогим та близьким людям в будь-який час.

Доставку квітів Суми - (Сумська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»